31 Aralık 2012 Pazartesi

Tiranozor Film izle

Tiranozor izle 2011 İngiltere Eddie Marsan, Peter Mullan, Lee Rufford, Archie Lal, Samuel Bottomley, Fiona Carnegie, Robin Butler, Piers Mettrick, Özeti:Joseph çok sevdiği eşini kaybedince yaşadığı yoğun acıyla depresyona girer, dahası şiddet ve öfke nöbetleriyle psikolojisi alt-üst olur. Yaşadığı bu soğuk ve karanlık dünyadan kurtulmak isteyen Joseph, aradığı umudu dini bir yardım kuruluşunda görevli olan Hannah’da bulan Joseph yüreğini rahat bırakmayan pişmanlıkları bu kadın sayesinde dile getirir.

Yaşlı Kediler Film izle

Yaşlı Kediler izle 2010 ABD,Şili Catalina Saavedra, Bélgica Castro, Alejandro Sieveking, Claudia Celedón, Özeti:Isadora yavaş yavaş yaşlandığının farkına varır ve bu durum ona hafıza kaybı yaşattığınıda düşünür, ancak bu olay gerçektir ve bunu onu çok sevmesede onun herşeyine sahip olmak isteyen kızından gizlemektedir.Malesef gerçek hayatta karşılaştığımız dram yüklü olaylara ışık tutan bir film.

Cinnet Film izle

Cinnet izle 1980 ABD,İngiltere Jack Nicholson, Tony Burton, Danny Lloyd, Shelley Duvall, Scatman Crothers, Barry Nelson, Joe Turkel, Manning Redwood, Özeti:Jack yıllar önce karısı ve iki kızını öldüren otelin eski kış bakıcısı bay grady’nin hayaletiyle tanıştığında işler iyice değişmeye başlar.Babasının bu ruhlar tarafından kontrol edildiğinive babasının giderek cinnet geçirdiğini görür.

Çöl Çiçeği Film izle

Çöl Çiçeği izle 2009 Almanya,Avusturya,İngiltere Timothy Spall, Anthony Mackie, Sally Hawkins, Chris Wilson, Juliet Stevenson, Meera Syal, Liya Kebede, Eckart Friz Özeti:Uzun yıllar mankenlik yaparken küçük kız çocuğunun sünnet edildiğini duyar ve kendisini bu tür olayların tekrarlanmaması için mücadele etmeye başlar.iyi seyirler..

Olmak İstediğim Yer Film izle

Olmak İstediğim Yer izle 2011 Fransa Sean Penn, Frances McDormand, Kerry Condon, Shea Whigham, Judd Hirsch, Eve Hewson, Olwen Fouere, Özeti.Cheyenne, 30 yıldan beri görüşmediği babasının ölümü üzerine, 2. Dünya Savaşı sırasında babasına Auschwitz toplama kampında işkence eden Nazi subayını bulmayı kendine görev edinir ve ABD’yi boydan boya kateder.Film sürükleyicive heyecan doludur.İyi seyirler…

Ev Adamı Film izle

Ev Adamı izle 2011 ABD Jason Segel, Susan Sarandon, Ed Helms, Judy Greer, Katie Aselton, Lance E. Nichols, Rae Dawn Chong, Özeti:Hayatından bir iz işaretler arayan Jeff, Evreni rehber olarak almıştır.Beklemediği bir takım olaylar onu enteresan yerlere ve koşullara götürüyor.

Soğuk İntikam Film izle

Soğuk İntikam izle 2012 ABD Donald Sutherland, Christian Slater, Lochlyn Munro, Jill Hennessy, Adrian Hough, Douglas Chapman, Özeti:Silahlı soyguncu Mason’un babası maskeli soyguncular tarafından öldürülür.babasını öldürenlari bulmak için büyük bir kızgınlıkla yola koyulur.iyi seyirler…

Nehirdeki Canavar Film izle

Nehirdeki Canavar izle 2011 ABD risty Swanson, Robert Davi, Lance E. Nichols, Natacha Itzel, Edrick Browne, Allison Victoria, Charles Harrelson, Özeti:Yasadışı hayvan kaçakçılığı bir gurup lokantadaki huysuz bir müşteri ve ailenin timsahları bilinmeyen birşey tarafından öldürülür.heyecan başlamıştır. iyi seyirler..

Ajan Robot Film izle

Ajan Robot izle 2009 ABD Danny Trejo, Adrian Paul, Megan Blake, Luke Eberl, Dale Girard, Julie Horner, Tim Bell, John S. Rushton, Mark Joy, Huyen Thi, Özeti:Yüksek teknolojinin gelişmesiyle her yeri herkesi izleyebilen robot kamera izlemekten daha fazlasını yaptığının farkına varırlar..bilim kurgu aksiyon karışımı güzel bir film.iyi seyirler…

Kız ve Kurt Film izle

Kız ve Kurt izle 2011 ABD,Kanada Gary Oldman, Amanda Seyfried, Billy Burke, Virginia Madsen, Shiloh Fernandez, Max ırons, Michael Shanks, Lukas Haas, Özeti:Valerie köyün genç ve güzel kızıdır. iki erkek arasında kalmıştır. ancak kendisi yoksul peter’e aşık olmuştur.Ailesi zengin olan Henry ile evlendirmek istemektedir. köyden kaçarlarken ormanda kız kardeşinin cesedi ile karşılaşır.. nefes kesen sürükleyici bir film…

30 Aralık 2012 Pazar

Yabancı Film izle

Yabancı izle 2012 ABD Christian Slater, Yvette Yates, Bashar Rahal, Zahary Baharov, Sofía Sisniega, Erando González, Israel Islas, Özeti:bir kasaba saldırı içindedir bu arada davetsiz misafir gelir hafife alınacak birisi değildir.çok parası vardır.çatışmaların içinde kalan bu yabancı kendisini kurtarabilecekmi?

Havana Film izle

Havana izle 1990 Küba,ABD Robert Redford, Lena Olin, Richard Farnsworth, Tony Plana, Fred Asparagus, Daniel Davis, Richard Portnow, Mark Rydell, Özeti:hiç kimseye güvenmeyen bir kumarbaz havana’ya gider.bir süre sonra eşiyle tutuklanır.serbest bıakılmalarını sağlasalarda o yine ısrarla devrimi desteklemektedir.iyi seyirler…

Aşk Sanatı Film izle

Aşk Sanatı izle 2011 Fransa aspard Ulliel, François Cluzet, Julie Depardieu, Frédérique Bel, Élodie Navarre, Ariane Ascaride, Pascale Arbillot, Özeti:kadın erkek ilişkilerinin ortaya konulduğu romantik,komedi karışımı eğlenceli bolca aşk dolu çılgınlıklar filmi.

Kanlı Sokaklar Film izle

Kanlı Sokaklar izle 2005 ABD Kanye West, Renee Diamond, Noreaga, Ol\’ Dirty Bastard, Michael Bentt, Freeway, Oschino, Omillio Sparks, Özeti:Dostların düşman olduğu düşmanların öldüğü kardeş şehir artık kanvahşi cinayetlere yerini bırakır.iyi seyirler..

Hayatının Seçimi Film izle

Hayatının Seçimi izle 2011 ABD,Almanya Liv Tyler, Charlie Hunnam, Terrence Howard, Patrick Wilson, Christopher Gorham, Jaqueline Fleming, Katia Gomez Özeti:zıt kutupların çatışmasını konu ediliyor.bir tarafta dinini koyu bir şekilde yaşayan aile,diğer tarafta ataist bir karakter.

The Thompsons Film izle

The Thompsons izle 2012 ABD ackenzie Firgens, Samuel Child, Cory Knauf, Joseph Mckelheer, Ryan Hartwig, Özeti:vahşice bir cinayeti gören aile beladan kurtulmak için tanımadıkları başka bir ülkeye kaçarlar. vampirlerin saldırılarına uğrarlar gerilim korku ile karışık katogoride izleyeceğiniz güzel bir film.

Mükemmel Yabancı Film izle

Mükemmel Yabancı izle 2011 İspanya Colm Meaney, Natalia Rodríguez, Ana Wagener, Carlos Santos, Özeti:Akdenizin şirin kasabasına yerleşen gizemli bir adamın yaşam öyküsü

Kebab Connection Film izle

Kebab Connection izle 2005 Almanya Güven Kıraç, Sibel Kekilli, Nora Tschirner, Denis Moschitto, Nursel Köse, Adam Bousdoukos, Numan Acar, Hasan Ali Mete, Emanuel Bettencourt, Kida Ramadan, Özeti:Almanyada yaşayan türk gencinkötü alışkanlıklara saplanan yaşam hikayesi.

17 Kız Film izle

17 Kız izle 2011 Fransa Louise Grinberg, Juliette Darche ve Roxane Duran Özeti:17 genç kızın bakireliklerine son vermek istemeleri çocukları olsun annelik yapmak, hayata başka açıdan bakmak isteyen kızların sıradışı yaşam hikayeleri.

Cennette Beş Dakika Film izle

Cennette Beş Dakika izle 2009 İngiltere Liam Neeson, Anamaria Marinca, James Nesbitt, Conor MacNeill, Lalor Roddy, Paul Kennedy, Richard Dormer, Özeti:yaşları küçük olan iki arkadaştan biri diğerini öldürür.tutuklanan katilin tek görgü tanığı kardeşidir.

29 Aralık 2012 Cumartesi

Karanlık Dalgalar Film izle

Karanlık Dalgalar izle 1998 ABD Paige Turco, John Mese, John Newton, Katherine Kendall Özeti:Uzman dalgıç öğretmenliği yapan Bredy tehlikeli köpekbalığı ile karşılaşır dalgıç öretmenini derin sularda kan ve et yemeye doymayan köpek balığı derinliklerde beklemeye başlar.

Gelini Öpemeyebilirsiniz Film izle

Gelini Öpemeyebilirsiniz izle 2011 ABD ob Schneider, Vinnie Jones, Mena Suvari, Tia Carrere, Katharine Mcphee, Stephen Tobolowsky, Ken Davitian, Özeti:sıradan bir fotoğrafçılık yapan bayanın mafya babasıyla yolları kesişir evlenmeye ikna edilir.balayına giden çiftin kocası kaçırılır.macera burada başlar.

Açık Deniz 2 Film izle

Açık Deniz 2 izle 2006 Almanya Eric Dane, Cameron Richardson, Richard Speight Jr., Susan May Pratt, Ali Hillis, Niklaus Lange, Alfred Cuschieri, Özeti:güzel bir hafta sonu geçirmek isteyen bir gurup arkadaş lüks bir yatta biraraya gelirler. tekneye çıkmak için kullanılan merdiveni almayı unuturlar.denizeatlamışlardır bile çıkmaları imkansızdır.eğlenceleri kabusa döner.

Hücre 211 Film izle

Hücre 211 izle 2009 Luis Tosar, Alberto Ammann, Marta Etura, Carlos Bardem, Antonio Resines, Ricardo De Barreiro, David Selvas, Özeti:gardiyan adayı olan genç işe erken gelip yeri tanımak ister.arkadaşları tarafından gezdirilirken tavandan başına beton parçası düşer ve bayılır. isyan patlak verir onu arkadaşları 211 nolu boş hücreye götürülmesiyle başlayan şahane bir film.

Şeytanın Sanatı Film izle

Şeytanın Sanatı izle 2005 Tayland Napakpapha Nakprasitte, Namo Tongkumnerd, Hataiwan Ngamsukonpusit, Korakot Woramusik, Özeti:Hintli bir büyücü iyileşmesi için ‘insan eti diyeti’ önerdiğinde Byan Panor, büyünün en karanlık ve en derin köşelerine dalar.İntikam almak için artık kadere meydan okur izlemeye değer güzel bir film.iyi seyirler…

Kimlik Film izle

Kimlik izle 2003 ABD John Cusack, Amanda Peet, Alfred Molina, Ray Liotta, Clea Duvall, John C. McGinley, Rebecca De Mornay, Özeti:Çok şiddetli fırtınaya yakalanan bir gurup insanı bir motele getirir.sığınacak yer bulmanın verdiği rahatlama yolcuların teker teker ölmesiyle korkuya kapılırlar.gözlerinizi biran bile ayıramayacağınız gerilim korku gizem karışımı güzel bir film.iyi seyirler…

Hayalimdeki Aşk Film izle

Hayalimdeki Aşk izle 2012 ABD Antonio Banderas, Deborah Ann Woll, Annette Bening, Paul Dano, Steve Coogan, Zoe Kazan, Chris Messina, Özeti:ünlü bir roman yazarı olan Calvin iş ve aşk hayatında sıkıntılar yaşar.çılgın bir fikir gelir aklına hemen kendisine ilham verecek bir karakter yaratır.birgün içeri girdiğinde kelimelerinin ve nefes alması hayretler içerisinde bırakır.iyi seyirler..

Balinanın Sırtında Film izle

Balinanın Sırtında izle 2012 Almanya,YeniZelanda Cliff Curtis, Keisha Castle-Hughes, Rawiri Paratene, Leon Narbey, Grant Roa, Rachael House, Vicky Haughton, Özeti:örf ve gelenekleri ile iç içe yaşayan bir kabilenin asırlar öncesi balinanın sırtında geldiğine inanılır.bu yüzden kabilede yaşayan çocukların reis olma mücadelesini anlatan güzel bir film.iyi seyirler…

İsyan Film izle

İsyan izle 2012 ABD,Fransa Maggie Grace, Guy Pearce, Peter Stormare, Vincent Regan, Lennie James, Nick Hardin, Bojan Peric, Tim Plester, Özeti:başkanın kızı kaçırıldıktan sonra hapiste olan snow’u şartlı tahiye karşılığı kızı kurtarmak için görevlendirilir,sıradışı bir film. izleyicilere iyi seyirler..

Lanetli Kız Film izle

Lanetli Kız izle 2002 İspanya uan Diego Botto, Bárbara Lennie, Marc Rodríguez, Pedro Muiño, Mágica Pérez, Adrián Bermúdez Özeti:mutlu bir çiftin pozitif hayatında yetim kalan bir çocuğa bakmaları için zorla ikna edilir,hayatları bundan sonra alt üst olmaya başlar. izlemeye değer bir film.iyi seyirler..

28 Aralık 2012 Cuma

Geçmişin Gölgesinde Film izle

Geçmişin Gölgesinde izle 1998 ABD Edward Norton, Edward Furlong, Ethan Suplee, Christopher Masterson, Fairuza Balk, Stacy Keach, Özeti:Arabasını soymaya kalkışan üç zenciyi öldürür ve hapse girer.ırkçı bir nazi’dir. iyi seyirler.

Hella W Film izle

Hella W izle 2011 Finlandiya Matleena Kuusniemi, Maria Heiskanen, Petri Manninen, Antti Litja, Hannu-pekka Björkman, Svante Martin Özeti:Dünyaca tanınan bir işkadını, politikacı ve oyun yazarı sıra dışı harika bir film.iyi seyirler…

Zehir- Venom Film izle

Zehir- Venom izle 2005 ABD Laura Ramsey, Meagan Good, Agnes Bruckner, Jonathan Jackson, Bijou Phillips, D.J. Cotrona, Rick Cramer, Özeti:Arkadaşlarının gizemli ölümünün arkasındaki gerçeği araştıran Güney Lousiana’lı bir grup genç Yaptıkları araştırma onları kimsenin hayal bile edemeyeceği şeytani bir güçle karşılaştırır.İyi seyirler…

Yükselen Ay Krallığı Film izle

Yükselen Ay Krallığı izle 2012 ABD Bruce Willis, Tilda Swinton, Bill Murray, Harvey Keitel, Frances McDormand, Seamus Davey-Fitzpatrick, Özeti:Bir kasabada birbirine aşık iki gencin kaçması sonrasında başta kasabanın şerifi olmak üzere tüm kasaba sakinleri gençlerin kaybolduğunu düşünüp onları aramaya başlaması anlatılıyor. İyi seyirler..

Max Minsky ve Ben Film izle

Max Minsky ve Ben izle 2007 Zoe Moore, Emil Reinke ve Adriana Altaras Özeti:genç bir kızın okulundan kalan boş zamanlarında,hayalinin erkeğini yani lüksenburg prensini düşlemektedir.büyük bir gayretle lüksenburg’a gidecek olan basket takımına girip takımda yer almayı başarır.iyi seyirler…

12 Film izle

12 izle 2007 Rusya ikita Mikhalkov, Sergei Makovetsky, Aleksei Petrenko, Sergei Gazarov, Yuri Stoyanov, Sergei Garmash, Özeti:Rus olan üvey babasını öldüren çeçen bir gencin hayatı mahkeme jurisinin vereceği karara bağlıdır. iyi seyirler…

Seraphim Falls Film izle

Seraphim Falls izle 2006 ABD Liam Neeson, Pierce Brosnan, Angie Harmon, Anjelica Huston, Jimmi Simpson, Michael Wincott, John Robinson, Wes Studi, Özeti:sarp geçit vermeyen büyüleyici karlı ormanda bir kişiyi yaralamasıyla başlayan kalabalık gurup tarafından takip edilmesiyle başlayan kaçış öyküsü.

27 Aralık 2012 Perşembe

Ayı Teddy-Ted Film izle

Ayı Teddy-Ted izle 2012 ABD ark Wahlberg, Mila Kunis, Giovanni Ribisi, Jessica Stroup, Patrick Stewart, Norah Jones, Tom Skerritt, Seth Macfarlane, Özeti:John Bennet (Mark Wahlberg) isimli bir yetişkinin çocukluk dileği sonucu canlanan ve sürekli el üstünde tutulan yaramaz oyuncak ayısıyla olan hikayesi anlatılıyor. iyi seyirler..

Ruhlar Oteli Film izle

Ruhlar Oteli izle 2011 ABD Sara Paxton, Kelly McGillis, Lena Dunham, Brenda Cooney, John Speredakos, Thomas Mahoney, Michael Martin, Pat Healy, Özeti:kapanmak üzere olan otelde çalışan iki arkadaşın otel içindeki hayalet söylentilerinin gerçekliğini araştırmaya başlarlar.filmizlefullhd.org

Matmazel Chambon Film izle

Matmazel Chambon izle 2009 Fransa incent Lindon, Sandrine Kiberlain, Aure Atika, Bruno Lochet, Abdellah Moundy, Anne Houdy, Arthur Le Houérou, Özeti:çekici,gizemli bir bayana ilgi duymasıyla başlayan yaşam hikayasi iyi seyirler..

Dadım Aşık Film izle

Dadım Aşık izle 2007 ABD carlett Johansson, Chris Evans, Paul Giamatti, Alicia Keys, Laura Linney, Donna Murphy, Nicholas Art, Marla Sucharetza, Özeti:üniversiteden mezun olan bir bayanın dadılık yapmakla başlayan öyküsü ve zenginlerin yaşantısında kendisini bu akışa kaptırması konu ediliyor.iyi seyirler.

Animatrix: Osiris’in Son Uçuşu Film izle

Animatrix: Osiris’in Son Uçuşu izle 2003 ABD ara Strong, Rick Gomez, John Di Maggio, Bette Ford, özeti:kılıçların gölgesinde başlayan film bir gemide mücadeleye devam eder.

Derin Karanlık Film izle

Derin Karanlık izle 2000 ABD,Avustralya Vin Diesel, Radha Mitchell, Cole Hauser, Keith David, Özeti:dünyanın başka bir gezegeninde başlarına gelmedik olaykar kalmaz heyecanla izleyeceğiniz bir film.iyi seyirler dileriz…

Sıkı Dostlar Film izle

Sıkı Dostlar izle 2001 ABD in Diesel, John Malkovich, Seth Green, Barry Pepper, Dennis Hopper, Kris Lemche, Shawn Doyle, Andrew Francis, Özeti:Montana’nın küçük bir kasabasındaki para dolu çantayı geri alabilmek için bir araya gelmek zorundadır.aksiyon,dram komedi karışımı güzel bir film.

Harold ve Kumar Film izle

Harold ve Kumar izle 2011 ABD atrick Harris, Danny Trejo, Danneel Harris, Thomas Lennon, John Cho, Kal Penn, Paula Garcés, Özeti:kesinlikle şimdiye kadar izlediğiniz en iyi komedi filmi.komedide mantık aranmaz. iyi seyirler.www.filmizlefullhd.org

Başkanın Adamları Film izle

Başkanın Adamları izle 1997 ABD e Niro, Dustin Hoffman, Woody Harrelson, Anne Heche, William H. Macy, David Koechner, Denis Leary, Willie Nelson, Özeti:Beyaz Sarayı ziyaret eden kızlardan biri başkanın kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia edince işler karışır. Başkanın rakipleri bu işe çok sevinirken, başkan kurtulmak zor olur.iyi seyirler..

Kuzgun Film izle

Kuzgun Film izle 2012 ABD,İspanya,Macaristan ohn Cusack, Alice Eve, Brendan Gleeson, Luke Evans, Kevin Mcnally, Adrian Rawlins, Dave Legeno, Oliver Jackson-cohen, Pam Ferris, Sergej Trifunovic, Özet:Edgar Allan Poe, bir seri katilin peşinde polis ve özel dedektiflerle iş birliğine girer. Bu seri katilin işlediği cinayetler Poe hikayelerinin de izinden gider.Heyacanlarla dolu bir film.

26 Aralık 2012 Çarşamba

İntikam Ateşi Film izle

İntikam Ateşi izle 2003 Almanya,ABD, Timothy Olyphant, Ken Davitian, Jacqueline Obradors, Larenz Tate, Alice Amter, Juan Fernández, Özeti:Sokaktaki sert taktikleri yüzünden ‘silahşörler’ takma adıyla anılan iki polis Sean Vetter (Vin Diesel) ve ortağı Demetrius Hicks (Larenz Tate) Birleşik Devletler-Meksika sınırı boyunca uzanan uyuşturucu hattına karşı mücadeleye girişirler. Bu iki DEA (Narkotik’in ecnebicesi) ajanının mücadelesi meyvasını verecek ve Baja Cartel’in en önemli adamlarından Memo Lucero yakalanacaktır.

Beni Suçlu Bulun Film izle

Beni Suçlu Bulun izle 2007 ABD.Almanya, iesel, Peter Dinklage, Aleksa Palladino, Alex Rocco, Josh Pais, Chuck Cooper, Robert Stanton, Paul Borghese, Frank Adonis, Richard DeDomenico, Richard Portnow, Tony Ray Rossi, Salvatore Paul Piro, Vinny Vella, Film Özeti:Lucchese suç örgütünün 20 üyesi mahkemeye çıkartılır. Davalılardan biri olan Jackie, kendi savunmasını üstlenmeye karar verir. 30 yıllık bir cezaya mahkûm olan Jackie’ye aralarında en yakınlarının da olduğu örgüt üyelerine karşı tanıklık etmesi için karşılığında ceza indirimi teklifi getirilir. Ailesine ihanet etmeyi reddeden Jackie, hem davalı hem avukat olarak mahkemeye çıkar.

Müziğin Gücü Film izle

Müziğin Gücü izle 2011 Avustralya, abel Lucas, Mark Furze, Terry Camilleri, Tammy Mcıntosh, Damien Garvey, Adam Saunders, Errol O\’neill, Sam Hale, Tiffany Lamb, Kerry Walker, William Zappa, Roy Billing, Özeti:Genç bir rock gitaristi yerel bir grubun direktörü olur ancak yarışmaya haftalar kala babasına araba çarpması olayları karıştıracaktır… iyi seyirler..

Ne kadar güzelsin Film izle

Ne kadar güzelsin izle 2006 Fransa, İngiltere, Belçika, Lüksemburg, Andrew Lincoln, Valérie Benguigui, Michele Laroque, Aure Atika, Géraldine Nakache, David Kammenos, Marthe Villalonga, Alexandre Astier, Francis Huster, Özeti: Birbirlerinden farklı bu 4 güzel kadının ortak amacı güzel yaşamak ve mutlu olmaktır. Yaşamın onlara hazırladığı sürprizlerle amaçlarına ulaşabileceklermi?iyi seyirler dileriz.

Hamilton 2 Film izle

Hamilton 2 izle 2012 Mikael Persbrandt, Steven Waddington ve John Light Özeti:Çok satan casus romanından uyarlanmış bir İsveç filmi… Ajan Hamilton,kaçırılan kızı kurtarmak için olağan üstü mücadelesini izleyeceksiniz.

Vahşi Yaşam Film izle

Vahşi Yaşam izle 2007 Natalia Avelon, David Scheller ve Matthias Schweighöfer Özeti:aşrolde Natalia Avelon’un yer aldığı, Uschi Obermaier’in hayatını konu alan, sex, drugs, rock n’ roll üçgeninde geçen bir yol filmi.

Baskı-Orda Film izle

Baskı-Orda izle 2012 Rusya Daulet Abdygaporov, Tolepbergen Baisakalov ve Innokenti Film Özeti:Rusya’da ödüllere boğulmuş tarihi bir film… 14 yüzyıl’da Orta Asya… Tatar Hanı, kardeşi tarafından öldürülmüştür Kraliçe Taidula ise körlük hastalığına yakalanmıştır Moskova şehrinin yöneticisi Aziz Alexius, Kraliçe Taidula’nın hastalığını iyileştirir ve tüm Rusya için mucizevi bir insan haline gelir iyi seyirler..

25 Aralık 2012 Salı

Döğüş Okulu Film izle

Döğüş Okulu izle 2011 Wah Yuen, Sammo Hung Kam-Bo ve Tin Chiu Hung Film Özeti:iki arkadaş döğüş sanatını öğrenmek üzere çine gider,dedesinin’de yardımıyla teferruatları tamamlarbaşka bir döğüş kulübüne karşı turnuva düzenler.iyi seyirler..

Dr.Dolittle Film izle

Dr.Dolittle izle 1998 ABD ddie Murphy, Oliver Platt, Kyla Pratt, Richard Schiff, Ossie Davis, Kristen Wilson, Film Özeti:Dr. John Dolittle bir erkeğin isteyebileceği her şeye sahipti; yükselen bir kariyer, güzel bir eş, iki güzel kız çocuğu. Üstelik son günlerde işiyle ilgili çok önemli bir anlaşma yapmak üzereydi. Fakat birden bire her şey değişiverir. John un başına gelen çok ilginç hem de çok gülünçtür. Artık sadece insanların değil hayvanların da konuşmalarını duyuyor ve anlıyordur.

x: İntikam Gecesi Film izle

x: İntikam Gecesi izle 2011 Avustralya Viva Bianca, Hanna Mangan Lawrence, Belinda Mcclory, Freya Tingley, Burnetta Hampson, Natasha Herbert, Peter Docker, Jordan Fielding, Darren Moss, Eamon Farren, Film Özeti:X’ Avustralya’lı yönetmen Jon Hewitt tarafından yönetilen erotizm soslu bir gerilim filmi. Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir hayat kadınıdır. Son bir iş teklifiyle karşılaşan Rowe tesadüf eseri genç bir kaçak olan Shay Ryan ile tanışır. Birlikte buluşma yerine giden iki kadını hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek, tuzaklarla dolu bir gece beklemektedir.iyi seyirler..

Geceyarısı Avı Film izle

Geceyarısı Avı izle 1988 ABD Robert De Niro, Joe Pantoliano, Dennis Farina, Charles Grodin, Philip Baker Hall, Yaphet Kotto, John Ashton, Richard Foronjy, Film Özeti:Jack Walsh (Robert De Niro)’a Jonathan Mardukas’ı (Charles Grodin) New York’tan Los Angeles’a getirmesi için 100,000 Dolar teklif ediliyor. Kendini Mardukas’a kelepçeleyen Walsh, bu uzun tren yolculuğunun olaysız geçeceğini sanarken, Mardukas’ın mafya Jimmy Serrano (Dennis Farina)’ya 15 milyon dolar borçlu olduğunu öğreniyor. Öldürülmesi planlanan Mardukas’ın yanında Walsh da hedeftedir.izleyicilere iyi seyirler…

Kaos Teorisi Film izle

Kaos Teorisi izle 2007 ABD yan Reynolds, Emily Mortimer, Stuart Townsend, Sarah Chalke, Mike Erwin, Film Özeti:Frank Allen ile tanışın. O bir verimlilik uzmanı – ve dünyada zamanını en “verimli” kullanan insanlardan biri. Her şey listeli ve planlıdır hayatında planlamadığı bir tek dakikası bile yoktur. Taa ki bir gün bir randevusuna 10 dakika gecikene kadar… Bu gecikme onu hayallerinin de ötesinde bir kaosa sürükleyecektir; kendini önce seksi bir bayanla yatakta, ardından hiç tanımadığı hamile bir bayanla doğumhanede bulur. Eşi aslında çok masum olan açıklamalarından hiçbirisine inanmaz. Ama daha da önemlisi, Frank önemli bir keşif yapar: Bu kaos onun gerçekten çok hoşuna gitmiştir. iyi seyirler…

Berlinde Bir Kadın Film izle

Berlinde Bir Kadın izle 2008 Almanya,Polonya i Sidikhin, Ulrike Krumbiegel, Rüdiger Vogler, Nina Hoss,, Evgeniy Sidikhin, Jördis Triebel, Irm Hermann, Rolf Kanies, Film Özeti:945 baharında Rusya işgali altındaki Berlin’deyiz. Bombalar altındaki şehirde kalanlar başlarına gelecek felaketleri bekliyorlar.Şehre giren Rus askerleri, ele geçirdikleri Alman kadınlara tecavüz etmeye başlıyorlar. Hayatta kalma mücadelesi veren Alman bir kadın gazeteci, kaçınılmaz gibi duran tecavüzlerden korunmak için Rus bir binbaşıyla gönül ilişkisine giriyor.iyi seyirler…

Salgın Film izle

Salgın izle 2009 Satoshi Tsumabuki, Rei Dan ve Ryôko Kuninaka Film Özeti:Acil serviste çalışan Tsuyoshi Matsuoka daha önce hiç görmediği türde bir virüs ile karşılaşır. Bulgular arasında yüksek ateş, havale, kan kusma ve çeşitli organ yetmezliği görülür. Bulaşan hastalık bir çeşit grip mi yoksa bambaşka bir virüs çeşidi mi, özveriyle hazırlanmış bir film iyi seyirler…

Cevapsız Arama Film izle

Cevapsız Arama izle 2005 Japonya Peter Ho, Asaka Seto, Renji Ishibashi, Nana Koizumi, Mimura , Hisashi Yoshizawa, Karen Oshima, Kyoko Okudera, Naoto Sakurai, Haruko Wanibuchi, Takako Nozoe, Film Özeti:okulunda öğretmen olan Kyoko, geceleri de çocuk psikolojisi üzerine derslere katıldığı için, işinde oldukça başarılı olan fotoğrafçı erkek arkadaşını Naoto’yu ihmal etmektedir. Ender buluşmalarından birinde, Kyoko’nun telefonu çalar; tüm belirtiler bir yıl öncenin dehşet verici olaylarını anımsatmaktadır.heyecanla izleyeceğiniz film,iyi seyirler…

24 Aralık 2012 Pazartesi

Bir Aile Bulmak Film izle

Bir Aile Bulmak izle 2011 ABD enevieve Buechner, Paul Mcgillion, Jennifer Copping, Sarah-jane Redmond, Patricia Harras, Daryl Shuttleworth, Dee Jay Jackson, Eileen Pedde, John Shaw, Kim Delaney, Film Özeti:Akli dengesizliği yüzünden annesinin velayetinden çıkarılan Alex kendine yeni bir bakıcı aile bulmalıdır. Bipolar kişilik bozukluğundan mustarip olan annesinden velayeti alınan Alex reşit olana kadar başka bir ailenin yanına verilecektir. En büyük hayali Harvard’a girmek olan çocuk kendine en uygun aileyi seçmelidir.mükemmel bir film,iyi seyirler…

Kızım ve Ben Film izle

Kızım ve Ben izle 2011 Almanya Til Schweiger, Emma Schweiger ve Jasmin Gerat Film Özeti:Almanya’da gişe rekoru kırmış bir aile komedisi… Henry (Til Schweiger) başarısız bir senaristtir. Hiç beklemediği bir anda çok satan bir kitabı senaryolaştırma işi alır. Bu işte, eski sevgilisi Katharina (Jasmin Gerat) ile birlikte çalışacaktır.sizlere iyi seyirler…

Noel Meleği Film izle

Noel Meleği izle 2009 ABD e Davison, Kari Hawker, Connie Young, Hank Pond, Maureen Eastwood, Tony Knight, Bill Gillane, Bob Richardson, K.C. Clyde, Paul D. Hunt, Jennifer Klekas, Jaci Twiss, Film Özeti:bir hayat sürdüren Ashley, yalnızlıkyan bunaldığı bir noel döneminde başkalarına yardım etmeyi görev yapmak edinmiş olan komşusu Nick’e yardımcı olur.hoşça vakit geçireceğiniz film.iyi seyirler…

Siyah Gök Kuşağının Ötesinde Film izle

Siyah Gök Kuşağının Ötesinde izle 2010 Kanada el Reynoldson, Ryley Zinger, Eva Allan, Scott Hylands, Michael Rogers, Marilyn Norry, Film Özeti:Güzel ve tuhaf bir kız, zihninin kötücül bir teknolojiyle kontrol edildiği gizemli bir hastanede bir doktor tarafından hapis tutulmaktadır. Doktorla kız arasındaki kedi fare oyunu bizi çok korkunç ve rahatsız edici bir yolculuğa çıkarıyor. 80 lerin bilimkurgu arketiplerini başaralı biçimde harmanlayan Kara Gökkuşağının Ötesi bizi eşsiz bir yolculuğa davet ediyor.iyi syirler…

Karanlık Taraf Film izle

Karanlık Taraf izle 2011 İspanya Martina García, Clara Lago, Quim Gutiérrez, Film Özeti:Orkestra şefi Adrian ve sevgilisi Belen, İspanya’dan Kolombiya’ya gelerek şehir dışında bir ev tutarlar… Her şey yolunda giderken Belen birden ortadan kaybolur…Polise başvuran Adrian çok sevdiği sevgilisinin yokluğuyla nasıl başa çıkacağını düşünür.iyi seyirler..

Hediye Operasyonu Film izle

Hediye Operasyonu izle 2011 ABD,İngiltere, mes McAvoy, Hugh Laurie, Bill Nighy, Jim Broadbent, Ashley Jensen, Miggie Donahoe, Melda Staunton, Film Özeti:Film, her çocuğun kafasından geçen, “Noel Baba onca hediyeyi bir gecede nasıl dağıtıyor?” sorusuna cevap veriyor: “Noel Baba’nın, Kuzey Kutbu’nun altındaki operasyon merkezi sayesinde.” Dünya çocuklarından birine hediye gönderilmesi unutulunca, Noel Baba ailesinin en küçük üyesi Arthur, Noel sabahından önce son hediyeyi vermek için göreve çıkıyor,iyi seyirler dileriz.www.filmizlefullhd.org

Nikotin Film izle

Nikotin izle 2003 Arjantin, Meksika, İspanya, iego Luna, Martha Tenorio, Rafael Inclán, Rosa Maria Bianchi, Norman Sotolongo, Daniel Giménez Cacho, Jesús Ochoa, Film Özeti:Biligisayar hacker’ı olan Lolo, Rus mafyası ile bir anlaşma yapar. Onlara İsviçre’deki banka hesaplarına ulaşma yetkisi verecek ve karşılığında elmas alacaktır. Lolo’ya planında Tomson ve Nene yardım edecektir. Bu basit değiş tokuş işleminde planlar beklendiği gibi gitmez ve olaya Beto, Clara, Goyo ve Carmen de dahil olur.iyi seyirler dileriz.www.filmizlefullhd.org

Dur ! Yoksa Annem Ateş Edecek Film izle

Dur ! Yoksa Annem Ateş Edecek izle 1992 ABD ylvester Stallone, Estelle Getty, JoBeth Williams, Ella Joyce, Roger Rees, Gailard Sartain, Martin Ferrero, Film Özeti:Dedektif Joe Bornowski’nin annesi şehre ziyarete gelir. Çamaşırları yıkar, camları siler ve paspas yapar. Sonra sıra sokakları canilerden temizlemeye gelir! Oğlunun suçlularla mücadelesinde partneri oluveren, fazla müşkülpesent bir annenin hikayesini anlatan komedi.Tutti Bornowski’nin polis olan oğlu Joe’yu görmek için şehre yaptığı ziyaret, bir silahlı suça şahit olması sebebiyle uzar.iyi seyirler,www.filmizlefullhd.org

Toplum Zararlısı Film izle

Toplum Zararlısı izle 2006 ABD Shawn Wayans, Marlon Wayans ve Keenen Ivory Wayans Film Özeti:yakın zamanda paroled mahkum, kürdan ile uğraşmak gerekir. Ayrıca, bir de siyah polis, Kore bakkal mağaza sahipleri ve aracı “adam” olan bir gizemli beyaz katil ırkçılık hakkında dersler tepsi öğrenir.iyi seyirler,www.filmizlefullhd.org

Lippel’in Rüyası Film izle

Lippel’in Rüyası izle 2009 Almanya eibtreu, Christiane Paul, Anke Engelke, Uwe Ochsenknecht, Edgar Selge, Eva Mattes, Marius Weingarten, Steve-marvin Dwumah, Film Özeti:11 yaşındaki Philipp ya da herkesin çağırdığı ismiyle Lippel, Almanya’daki küçük bir kasabada yaşamaktadır Usta bir aşçı olan ve restoran işleten babası, iş için bir süreliğine evden ayrılır Lippel’i, evin yeni hizmetçisi Bayan Jakob’a emanet eder Bayan Jakob oldukça katıdır ve Lippel onunla bir türlü anlaşamaz Sonunda kendine masallardan bir dünya kurar.iyi seyirler.www.filmizlefullhd.org

23 Aralık 2012 Pazar

Kuyumu Kazma Film izle

Kuyumu Kazma izle 2006 HongKong Edison Chen, Sam Lee, Weiying Pei, Lai Yiu-cheung, Film Özeti:Hong Kong aksiyon türünün soluk soluğa izleyeceğimiz bu örneğinde Infernal Affairs üçlemesinden tanıdığımız usta oyuncu Edison Chen başrolde yer alıyor. Gözünü hırs bürümüş Kamboçyalı suikastçı, Hong Kong’daki “iş”ini bitirmiş, polisten kaçmaktadır. Peşindeki dedektif, ekibindeki en iyi adamları öldüren suikastçıyı bulmaya kendini adamıştır. Bu yolda inanılmaz yöntemlere başvurup intikamını alacaktır.iyi seyirler..www.filmizlefullhd.org

Onurlu Bir Adam Film izle

Onurlu Bir Adam izle 2000 ABD Charlize Theron, Robert De Niro, Cuba Gooding Jr., Tyler Posey, David Conrad, Hal Holbrook, Michael Rapaport, Chris Warren Jr., David Keith, Joshua Leonard, Aunjanue Ellis, Alimi Ballard, Film Özeti:Carl Brashear hayallerinin önüne geçen her şeyi alt eder. Kentucky’li bir çiftçinin oğlu olan Carl, daha iyi olacağına inandığı bir hayat için evini terkeder. Babası ona hep ‘Asla vazgeçme… en iyisi ol’ demiştir.tutkuyla izleyeceğiniz bir film.iyi seyirler…

Al Capone’un Adamları Film izle

Al Capone’un Adamları izle 2002 İngiltere Marc Warren, Richard Roundtree, Kirsty Mitchell, Stephen Lord, Film Özeti: Jimmy ve Liverpool’u iki arkadaşı Dan ve Eddie hakkında. Her ikisi de Amerika’ya yeni bir yaşam kurmak, kısa zamanda para kazanmak ve NY’a taşınarak mutlu bir hayat sürmek amacıyla gelmişlerdir. Farkında olmadan yer altı dünyasının lideri Al Capone’un adamı olurlar. Ve hiç beklemedikleri olayların içinde bulurlar onlar’da ne yapacaklarını şaşırlar.iyi seyirler…

İz Peşinde Film izle

İz Peşinde izle 1993 ABD Lorenzo Lamas, Cyndi Pass, Matthias Hues, Brook Susan Parker, Carl Ciarfalio, Christopher Kriesa, Koichi Sakamo Film Özeti:Bir ofiste çalışan herkes profesyonel çalışanlar tarafından öldürülünce, olaydan paçayı kurtaran bir kişi hayatta kalmak için farklı yöntemlere baş vurur.iyi seyirler dileriz…

Beceriksizler Film izle

Beceriksizler izle 1998 ABD Snoop Dogg, Dave Chappelle, Harland Williams, Laura Silverman, Rachel True, Guillermo Díaz, Jim Breuer, Film Özeti: hapse giren arkadaşlarının kefalet parasını bulup onu dışarı çıkarmak için giriştikleri karmaşık ve komik olaylar zincirinden oluşan maceraları anlatılıyor.Arkadaşlarını kurtarmak bir yana kendi başları da büyük bir belaya girmek üzeredir.

Romantik Katil Film izle

Romantik Katil izle 1997 ABD Komedi, Macera, Romantik, Suç Joan Cusack, Dan Aykroyd, Jeremy Piven, Minnie Driver, Hank Azaria, Mitch Ryan, Benny Urquidez, Ann Cusack Film Özeti:Martin Blank (John Cusack) kendi başına çalışan bir kiralık katildir ama birden bire vicdanının sesini dinlemeye başlar. Aldığı işlerden biri onu büyüdüğü yer olan Grosse Pointe, Michigan’a gitmesini gerektirir; aynı zamanda geleneksel lise mezuniyet toplantısı da gerçekleşmektedir. izleyicilerine iyi seyirler…

Çılgın Savaşçılar Film izle

Çılgın Savaşçılar izle 1970 ABD,Sırbistan Komedi, Macera, Savaş Clint Eastwood, Donald Sutherland, Telly Savalas, Don Rickles, Hal Buckley, Gavin Macleod, Film Özeti:2. Dünya Savaşı’nda Teğmen Kelly, düşman saflarının öte tarafındaki bir Alman bankasında 16 milyon dolarlık altın külçelerinin yattığını öğrenir ve akıl almaz çılgınlıklar sergiler.hoşça vakit geçireceğiniz bir film.iyi seyirler…

Gizemli Kabuslar Film izle

Gizemli Kabuslar izle 2006 ABD,Kanada Alexia Fast, Donnelly Rhodes, Lori Ann Triolo, Adrian Hough, Zara Taylor, Michael Rogers, Film Özeti:seçkin oyuncu kadrosuyla gerilim,gizem türleriyle siz izleyicilere deha bir film,iyi seyirler dileriz.

Roze Red Konağı Film izle

Roze Red Konağı izle 2002 Nancy Travis, Matt Keeslar ve Kimberly J. Brown film özeti:Dr. Joyce Reardon (Nancy Travis) konaktaki lanetli güçleri uyandırmak için bütün gerçekleri bulmak için, konağın uyuyan doğaüstü güçlerini uyandırmasını amaçlayan gezi düzenler paranormal özellikli 6 kişiyi konağa çağırır. Konakta daha önce yaşayanların ve ölenlerin sırları böylece ortaya çıkacaktır.iyi seyirler…

Karayip Korsanları Dünyanın Sonu Film izle

Karayip Korsanları Dünyanın Sonu izle 2007 ABD Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Geoffrey Rush, Mackenzie Crook, Bill Nighy, Yun-Fat Chow, Naomie Harris, Stellan Skarsgård, Ghassan Massoud,Jack Davenport, Film Özeti:Doğu Hindistan Ticaret Şirketi’nin kontrolü altında olan Davy Jones’un ürkütücü görünümlü hayalet gemisi The Flying Dutchman, dünyanın bütün denizlerini kasıp kavurmaktadır. İhanet, vefasızlık ve dönekliğin kol gezdiği vahşi denizlerde yelken açar.izleyicilerimize iyi seyirler…

Kara Şövalye Film izle

Kara Şövalye izle 2008 ABD,İngiltere Morgan Freeman, Christian Bale, Heath Ledger, Michael Caine, Aaron Eckhart, Cillian Murphy, Maggie Gyllenhaal, Nestor Carbonell, Eric Roberts, Film Özeti:he Dark Knight’ da, Batman suça karşı savaşını daha da ileriye götürüyor: Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini daha önce de dehşete boğmuş olan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar.

22 Aralık 2012 Cumartesi

Baba 2 Film izle

Baba 2 izle 1974 ABD,İtalya Al Pacino, Robert De Niro, Diane Keaton, Robert Duvall, James Caan, Talia Shire, John Cazale, Danny Aiello, Harry Dean Stanton, Richard Bright, Joe Spinell, Michael V. Gazzo, Frank Sivero, Film Özeti:Genç Vito Corleone 1910′larda Sicilya’dan New York’a göç eder. Ailesinin geçimini sağlayabilmek için çeşitli işlerde çalışır ve yavaş yavaş yükselmeye başlar. Michael Corleone ise 1950′lilerde ailesinin işlerini düzenlemek için Las Vegas, Hollywood ve Küba arasında mekik dokumaktadır,iyi seyirler…

Kutsal Savaşçı Film izle

Kutsal Savaşçı izle 2011 ABD Cam Gigandet, Paul Bettany, Karl Urban, Steven Strait, Maggie Q, Stephen Moyer, Ryan Kwanten, Lily Collins, Christopher Plummer, Brad Dourif, Alan Dale, Julıe Mond,Machen Amick Film Özeti: Yüzyıllar sonra tahrip olmuş bir dünyada geçen film insan ırkı ile vampirler arasındaki savaşı anlatacak. Filmde yeğeni vampirler tarafından kaçırılan bir papaz kiliseye karşı gelecek. Bettany filmde Vampirlere karşı mücadele eden Papaz ‘ı, Maggie Q ise onun ekibindeki savaşçılardan birini canlandıracak.iyi seyirler…

Koğuş Film izle

Koğuş izle 2010 ABD Amber Heard, Danielle Panabaker, Mika Boorem, Jared Harris, Laura-leigh, Mamie Gummer, Sean Cook, Film Özeti. Korku ustası John Carpenter bu defa uzun metrajlı bir sinema ile geri dönüyor.13.cuma güzeli Danielle Panabaker ve Amber Heard projedeler.Filmin senaryosu Michael ve Shawn Rasmussen tarafından yazıldı. The ward eski tarz bir psikolojik gerilim filmi olarak düşünülüyor.Filmde Amber Heard psikolojik sorunları nedeniyle bir psikiyatr kliniğine gidiyor ve burada başka kadınlarla tanışıyor.Geceleri de gizemli bir konuk onları ziyaret etmeye başlıyor.Carpenter tam sekiz yılın ardından bir sinema filmi olarak karşımıza çıkıyor.iyi seyirler.filmizlefullhd.org

Unutulan Kabile Film izle

Unutulan Kabile izle 2010 ABD,Avustralya Brianna Brown, Emily Foxler, Maxine Bahns,Marc Bacher,Nick Mennel, Film Özeti:Bir deniz kazası sonucunda ıssız adaya düşen bir arkadaş grubu, kendilerini tehlike ve korkunç yaratıklarla iç içe bir ormanda bulur. Ölümün soğuk nefesini enselerinde hisseden gençler için korkunç bir kedi fare oyunu başlayacaktır.

Fırtına Film izle

Fırtına izle 1982 ABD Susan Sarandon, Gena Rowlands, Molly Ringwald, Raul Julia, John Cassavete fİLM öZETİ. Shakespeare’in Fırtına isimli oyunundan uyarlanan The Tempest filminde, kardeşi tarafından sürgün edildiği adada kendine yeni bir dünya kuran, kuralları değiştirip adanın işleyişine karışan Prospera yeni geldiği bu yerde, adanın eski sahiplerinden ve aynı zamanda kölesi Kaliban’la bir savaşa tutuşacaktır. Fakat bu savaş topla tüfekle değil, daha çok akıl ve mantıkla yapılacaktır. İyi seyirler..

Rango Film izle

Rango izle 2011 ABD Johnny Depp, Abigail Breslin, Isla Fisher, Timothy Olyphant, Alfred Molina, Bill Nighy, Gore Verbinski, Gil Birmingham, Ray Winstone, Alanna Ubach, Claud film Özeti:Batının Kovboyu geliyor. Geri çekilin ! … AMİGO ‘ RANGO ‘ SAHALARDA … Rango, o vahşi doğanın bilinmeyen kovboyu. Herkesin ilgisini çeken, macera ruhlu kovboy. Maceraperest bir o kadar da hayalperest bir amigo. Şansını sonuna kadar kullanan, korkusuz bir bukalemun. Peki vahşi doğanın acımasızlığa boyun eğecek mi ? Yada vahşi doğadaki bir kasabanın olaylarını perde yüzüne çıkabilecek mi ? izleyelim,iyi seyirler…

Oda Arkadaşım Film izle

Oda Arkadaşım izle 2011 ABD Film Öeti: Üniversite öğrencisi olan Sara, Rebecca ile oda arkadaşı olmasının ardından kendinin ve dostlarının güvenliğinin tehlikede olduğunu görecektir izleyicilerimize iyi seyirler…

Güneşin Gözyaşları Film İzle

Güneşin Gözyaşları İzle 2003 ABD Film Özeti:Orduya bağlı özel kuvvetlerde görev yapan A.K. Waters yönetimindeki manga, Nijerya ormanlarına özel bir görev için gönderilirler. Görevleri; burada mahkum kalmış olan doktor Lena Hendricks’i kurtarmaktır. Waters ve komutasındakiler Hendricks’i bulurlar, ancak Hendricks onlarla birlikte gelmek için bir şartı vardır. Eğer yanında bulunan 70 mülteci de onunla birlikte kurtarılırsa bulunduğu yerden ayrılmayı kabul eder.heyecanla izleyeceginiz bir film.iyi seyirler…

21 Aralık 2012 Cuma

Bir Zamanlar Askerdik Film İzle

Bir Zamanlar Askerdik İzle 2002 ABD Mel Gibson, Keri Russell, Barry Pepper, Madeleine Stowe, Chris Klein, Marc Blucas, Sam Elliot,Ryan Hurst,Jsu Garcıa,Robert Bagnell, Film Özeti:enin değiştirmeye gücünün yetemeyeceği bir kararla Amerika, Vietnam ile savaş başlattı… 14 Kasım 1965, Pazar günü sabah 10:48’de Albay Hal Moore ve maiyetindeki askerler, Vietnam’daki Ia Drang Vadisi’ne helikopterlerle indiler. Moore, alana ilk ayak basan kişiydi ve arkasından 400 askeri de onu takip etti, karşılarında, kendilerinden tam beş kat kalabalık bir Vietkong grubu vardı. Birazdan Vietnam Savaşı’nın ilk sıcak teması başlayacaktır,İyi Seyirler..

Arena 3 Film izle

Arena 3 izle ABD Peter Mensah, Manu Bennett, Craig Parker, Dustin Clare, Viva Bianca, Katrina Law, Liam Mcıntyre, Nick Tarabay, Brook Williams, Film Özeti: Kahramanımız Spartacus daha arenanın kumlarına adım atmadan, o kumlar birçok gladyatöre yuva olmuştu. İşte “Spartacus: Gods of Arena”, Batiatus evinin küllerinden doğmasını sağlayan bu ilk gladyatörlerin öyküsü anlatmaktadır. iyi seyirler.

Arena 2 Film izle

Arena 2 izle 2012 ABD Peter Mensah, Manu Bennett, Craig Parker, Dustin Clare, Viva Bianca, Katrina Law, Liam Mcıntyre, Nick Tarabay, Brook Williams, Film Özeti:Spartaküs M.Ö. 73′te kendisiyle birlikte Capua’daki Quintus Lentulus Batiatus’un gladyatör okulundan kaçan 77 arkadaşıyla Vezüv Yanardağı’na sığındı. Küçük bir Roma ordusunca kuşatılan kaçaklar, bir uçurumdan aşağı inerek Romalı askerleri şaşırtıp kaçmayı başardılar.Spartaküs, kendisine katılan ve sayıları 100 bine ulaşan kaçak köle ve gladyatörlerle Lucania’ya doğru yürüdü. Amansız bir çatışma sonucunda Publius Varinius’u yendi ve Thuria ile Metapontion kentlerini yağmaladı. Spartaküs artık Güney İtalya’ya egemen olmuştu. Fantastik ve Erotik sahneleriyle İzleyicileriyle Buluşuyor,İyi Seyirler dileriz.

Rambo 4 Film izle

Rambo 4 izle 2008 ABD,Almanya Sylvester Stallone, Julie Benz, Matthew Marsden, Graham McTavish, Tim Kang, Bruno Campos, Paul Schulze, Ken Howard, Maung Maung Khin, Cameron Pearson, Jake La Botz, Film Özeti:Rambo Salween Nehri üzerinde çalışan bir bot işletmektedir, dağlarda ve ormanlarda balık tutarak, avladığı zehirli yılanları satarak geçinen, yalnız ve basit bir hayat süren Rambo savaşmayı, asilerin ya da barış gönüllülerinin peşinden gitmeyi çoktan bırakmıştır. Tüm bunlar, bir grup insan hakları misyoneri gelip de Amerikalı bir nehir rehberi Rambo’yu bulmakla değişir,adrenalin dolu bir Film.İyi seyirler..filmizlefullhd.org

Hizli ve Öfkeli -1 Film izle

Hizli ve Öfkeli -1 izle 2001 ABD Creighton Bellinger | Doug Claybourne | Neal H. Michelle Rodriguez,Jordana Brewster, Film Özeti Gecenin karanlığında Los Angeles’ın arka sokaklarında, çeteler büyük paralar ortaya koyarak araba yarışları yaparak, tehlikeli oyunlara atılmaktadırlar. Bu oyunların hayatlarına olumsuz yönde getirisi olduğu gibi şan, şöhret ve para gibi getirileri de olmaktadır.

Hızlı Ve Öfkeli 4 Film izle

Hızlı Ve Öfkeli 4 izle 2009 ABD Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Sung Kang, Brandon T. Jackson, Gal Gadot, Don Omar, Holly Weber, Shea Whigham, Liza Lapira, Meredith Giangrande, Tego Calderon, Laz Alonso, Kristen De Luca, Film Özeti:Los Angeles sokaklarında yeni suç galgası başlar,kaçak yaşayan eski dolandırıcı Dom ile ajan Brian arasındaki husumet yeniden alevlenir.Ancak ortak düşmanlarıyla mücadele etmek zorundadır birbirlerine güvenmekten başka çareleri yoktur.Omuz omuza mücadeleye girişen iki erkek intikam almanın en iyi yolunu bulmuştur.Direksiyon başındayken en yüksek limitleri zorlamaktır.iyi seyirler dileriz…

20 Aralık 2012 Perşembe

Yukarıdaki Tehlike Film izle

Yukarıdaki Tehlike izle 2010 ABD Crystal Reed, David Zayas, Eric Balfour, Donald Faison, Neil Hopkins, Aneliese Roettger, Laz Alonso, Scottie Thompson, Tanya Newbould, Film Özeti:Uzaylıların Dünyamızı istila etmesiyle başlayan Aksiyon ve Gerilim dolu güzel bir film iyi seyirler…

Yanlış Adam Film izle

Yanlış Adam izle 2010 ABD Cuba Gooding Jr., Harvey Keitel, Leonor Varela, Johnny Messner, Alex Meneses, Miguel Ferrer, Genevieve Alexandra,Noel Gugliemi, Film Özeti:Küçük bir suç örgütü lideri, ülkede ki en büyük suç örgütü için çalışan bir uyuşturucu satıcısını, kimin için çalıştığını bilmeden öldürür…Nasıl bir belaya bulaştıgının farkında bile değildir nefeslerinizi tutacağınız gerilim ve suç yüklü heyacanlı bir film.iyi seyirler.

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Film izle

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği izle 2001 ABD Elijah Wood, Liv Tyler, Hugo Weaving, Ian McKellen, Dominic Monaghan, Andy Serkis, Sean Astin, Christopher Lee, Craig Parker, John Rhys-Davies, Billy Boyd, Ian Holm, Marton Csokas, Noel Appleby, Film özeti:Çok eski çağlarda Elf demircileri, güç yüzüklerini sihirli ustalıklarıyla yapmış ve Karanlıkların Efendisi Sauron, bu yüzükleri işleyip kendi gücüyle doldurmuştur. Daha sonra kendisinden çalınan, diğer tüm yüzüklere hükmeden, Tek Yüzüğü bütün gücüyle tüm Orta Dünya’da aramasına rağmen bulamamıştır.iyi seyirler www.filmizlefullhd.org.

Yeşil Yol Film izle

Yeşil Yol izle 1999 ABD Tom Hanks, Michael Clarke Duncan, Sam Rockwell, David Morse, James Cromwell, Patricia Clarkson, Bonnie Hunt, Jeffrey DeMunn, Michael Jeter, Harry Dean Standon, Film Özeti:Hikayesini anlatan Edgecomb bir huzur evinde yaşamaktadır.Hapishanedeki görevi elektrikli sandalyelerin bulunduğu ölüm odasına kadar olan bir millik yeşil yoldan götürmektedir.John Caffey’den çok etkilenmiştir.Bazı Doğa üstü güçlere sahiptir.Edgecomb ona suçlu olup olmadığını sormakla beraber aralarında samimi diyalog başlar.iyi seyirler…

Esaretin Bedeli Film izle

Esaretin Bedeli izle 1994 ABD,Afganistan.İngiltere, Morgan Freeman, Tim Robbins, Bob Gunton, William Sadler, Gil Bellows, Clancy Brown, Jeffrey DeMunn, Film Özeti:Genç ve başarılı bir banker olan Andy Dufresne, karısını ve onun sevgilisini öldürmek suçundan ömür boyu hapse mahkum edilir ve Shawshank hapishanesine gönderilir, iyi seyirler dileriz.

Casino Film izle

Casino izle 2005 ABD,Fransa Film Özeti:Ace Rothstein, 1970′lerin Las Vegas’ında bir kumarhane işletmecisidir,İşlerini Büyük Ustalıkla Yürüten Ace başarısıy’la ülkede ünlü bir kişi olur.Enyakın arkadaşı Nicky alkol ve uyuşturucuya düşkünlüğü artar.Güvenilir Olmasa’da karısı ile birlikte olur,iki dost arasında artan gerilim mafya babalarının araya girmesiyle devlet olaya el koyar.Heyecanla izleyebileceğiniz bir film.İyi seyirler…

19 Aralık 2012 Çarşamba

Yedi Film izle

Yedi izle 1995 ABD Brad Pitt, Morgan Freeman, Kevin Spacey, Gwyneth Paltrow, R. Lee Ermey, Reg E. Cathey, John Cassini, Andrew Kevin Walker, Bob Mack, George Christy, Lennie Loftin, Cat Mueller, Endre Hules, Film Özeti:Cinayet masasından iki dedektif bir seri katilin peşine düşer. Bu katil, cinayetleri dünyayı yedi ölümcül günahtan temizlemek için işlemektedir. Bu günahları işleyenlerden bir liste yapan katil, kendini tanrının görevlisi sayar ve kurbanlarını acımasızca öldürür.izleyici rekorları kıran bir film.iyi seyirler…

Kaçış Planı Film izle

Kaçış Planı izle 2010 Fransa,ABD Aksiyon,Dram,Gerilim,Romantik.Suç, Film Özeti:John ve Laura mutlu bir şekilde yaşamlarını sürdürürken.genç kadının cinayet soruşturmasın’da tutuklanması ile alt üst olur.masum olduğunu söylese’de hapse atılır.İntihar’ın eşiğine gelen Laura’yı kaçırmaya karar verir,muhteşem bir film sizlere iyi seyirler…

Ölümsüz Savaşçı Film izle

Ölümsüz Savaşçı izle 2007 ABD Angelina Jolie, Anthony Hopkins, John Malkovich, Alison Lohman, Brendan Gleeson, Robin Wright Penn, Crispin Glover, Ray Winstone,Charlotte Salt, Film Özeti:Beowulf güçlü ve korkusuz savaşçıdır.bütün şehirleri kana bulayan ve çıkardığı kaoslarla insanları terörize eden,grendel’le başa çıkabilecek tek kişi Beowulf’tur.İntikam duygusuyla yanıp tutuşan annesi grendel’den daha tehlikeli olacak’tır.Aksiyon ve Dramatik olan filmde sizlere iyi seyirler dileriz…

Merlin Ejderhalara Karşı Film izle

Merlin Ejderhalara Karşı izle 2008 ABD Jürgen Prochnow, Carys Eleri, Iago Mcguire, Dylan Jones, Simon Lloyd Roberts, Joseph Stacey, Hefin Wyn, Iona Thonger, William Huw, Ruthie Gwilym, Film Özeti:5. Yüzyıl britanyasında, genç yaştaki merlinin büyü konusundaki yeteğini farkeden Mage ondaki potansiyeli görür ve kullanmak ister.Merlin geniş arazilere sahip olan Vendiger ve uçan ejderhalara karşı mücadele etmeye başlar..Tüm ingilterenin kaderi genç Merli’nin elindedir.izleyicilere Fantastik,MACERA,Savaş filmiyle karşınızda iyi seyirler…

Tron Efsanesi Film izle

Tron Efsanesi izle 2010 ABD Michael Sheen, Cillian Murphy, Jeff Bridges, Garrett Hedlund, James Frain, Beau Garrett, Serinda Swan,Daft Punk,Amy Esterle,Yaya Dacosta, Film Özeti:27 yaşındaki teknoloji merklısı Babasının ortadan kayboluşunu araştırır ve kendini babasının 25 yıldır yaşadığı Tron’un dijital dünyasın’da bulur. baba ve oğul çok fazla gelişmiş ve son derece tehlikeli bir hale gelen,sanal alemde ölüm kalım savaşı’na çıkarlar.

Sinek Film izle

Sinek izle 1958 ABD Vincent Price, Betty Lou Gerson, Charles Herbert, David Hedison, Herbert Marshall, Kathleen Freeman, Patricia Owens, Filmin Özeti:Seth burundle karizmatik ve aynı zamanda çılgın bilim adamıdır.Kadın gazeteci Veronika ışınlama üzerinde çalışan dehayı haber konusu yapmıştır.Genç kadın ilk defa bir canlıyı ışınlamayı başardığına şahit olmuştur.ancak ışınlama modülüne giren bir sinek herkesin gözünden kaçmıştır,Bilim kurgu/korku türünden olan bu filmi izleyenleri hayrete düşürecektir.iyi seyiler..

18 Aralık 2012 Salı

Bir Gün Film izle

Bir Gün izle 2011
ABD, Fransa, İngiltere,
Dram, Komedi, Romantik,
Lone Scherfig,
Anne Hathaway, Jim Sturgess, Romola Garai, Patricia Clarkson, Georgia King, Jodie Whittaker, Matthew Beard, Josephine De La Baume, Jamie Sives, Rafe Spall, Ken Stott, Natalie Hallam
filmin özeti : yıllardır okullarda bir gelenek vardır.senede bir defa biraraya gelmektir,iki sevgilinin yılda bir kez buluşmasının öyküsünü anlatan romantik bir filmdir.

Milyoner Film izle

Milyoner izle ABD, Hindistan, İngiltere Dev Patel, Freida Pinto, Ayush Mahesh Khedekar, Anil Kapoor, Irfan Khan, Tanay Chheda, Madhur Mittal, Azharuddin Mohammed Ismail, Tanvi Ganesh Lonkar, Rubiana Ali, Ashutosh Lobo Gajiwala, Saurabh Shukla, Imran Hasnee, Jira Banjara, Mia Drake, Chirag Parmar, Shei Filmin özeti:gecekondu mahallelerinini birinde yaşan gencin Hindistanda katıldığı bilgi yarışmasında eğitimsiz birinin bu kadar başarılı olmasından şike şüphesiyle tutuklanır,aslında her sorunun cevabı hayatının bir parçasıdır izleyenleri heyecanlandıran dram ve romantik yüklü bir film iyi seyirler.

Sinek Film izle

Sinek izle 1958 ABD Vincent Price, Betty Lou Gerson, Charles Herbert, David Hedison, Herbert Marshall, Kathleen Freeman, Patricia Owens, Filmin Özeti:Seth burundle karizmatik ve aynı zamanda çılgın bilim adamıdır.Kadın gazeteci Veronika ışınlama üzerinde çalışan dehayı haber konusu yapmıştır.Genç kadın ilk defa bir canlıyı ışınlamayı başardığına şahit olmuştur.ancak ışınlama modülüne giren bir sinek herkesin gözünden kaçmıştır,Bilim kurgu/korku türünden olan bu filmi izleyenleri hayrete düşürecektir.iyi seyiler.

Pan’in Labirenti Film izle

Pan’in Labirenti izle 2007 Meksika,İspanya,ABD,İngiltere Ivana Baquero, Maribel Verdu, Doug Jones, Ariadna Gil, Sergi López, Roger Casamajor, Lina Mira, Alex Angulo, Gonzalo Uriarte, Eusebio Lázaro, Ivan Massagué, César Vea, Francisco Vidal, Juanjo Cucalón Filmin Özeti:yolculuğun hikayesi,evin arka bahçesinde küçük kız ofelya esrarengiz labirenti keşfeder,savaşın ve insanların acımasızlığı birkez daha gözler önüne sererken.unutulmaz müzikler içinde izleyiciler kendi labirentinde gider gelir.izleyicilere iyi seyirler dileriz.

Kara Ölüm Film izle

Kara Ölüm izle 2010 abd aksiyon, gerilim, macera filmin özeti : evet arkadaşlar 2010 yapımı muhteşem bir filmle karşı karşıyasınız. izlerken gözlerinizi ayıramayacaksınız. özellikle aksiyon filmi severler buyrun ekran başına. iyi seyirler keyifli dakikalar..

Makas Eller Film izle

Makas Eller izle 1990 ABD, Dram, Fantastik, Komedi, Romantik, Tim Burton, Johnny Depp, Winona Ryder, Dianne Wiest, Vincent Price, Nick Carter, Kathy Baker, Anthony Michael Hall, Conchata Ferrell, Caroline Aaron, Brett Rice, Marc Macaulay, Steven Brill, Aaron Lustig, O-lan Jones, Susan Blommaert, Eileen Meurer özet : herşey yarıda kalır ama bu kadarıda olamaz. yine bir johnny depp klasiği. enteresan ama güzel bir film. bilim adamının erken ölüşü yüzünden ellerinde sadece metalparçaları özellikle makas olması onun sinirini bozar ama bir kadın herşeyi değiştirir. iyi seyirler keyifli dakikalar…

Kayıp Çocuklar 3 Film izle

Kayıp Çocuklar 3 izle 2010 GüneyAfrika, ABD, Aksiyon, Gerilim, Korku, Dario Piana, Tanit Phoenix, Corey Feldman, Matthew Dylan Roberts, Casey B. Dolan, Seb Castang özet : 2010 abd ve güneyafrika ortak yapımı bir film. aksiyon ve gerilim sahneleriyle yine bir vampir filmiyle karşınızdayız.. iyi seyirler…

Wanted Film izle

Wanted izle 1935 ABD Maureen O\’sullivan, Filmin özeti:wesley in babası kötü adamları öldürmekle ünlenmiştir ancak bir suikastta öldürülür,wesleye babasının intikamını aması için teklif edilir ve eğitim almaya başlarizleyicilere bol heyecanlar.

17 Aralık 2012 Pazartesi

Prestij Film izle

Prestij izle 2006 ABD filmin özeti:iki sahne sihirbazının giderek şiddetlenerek birbirlerinin mesleki sırlarını ortaya çıkarmak için akılları durduracak bir rekabete başlarlar dostluklarının bittiği zamanda sonuçları tehlikeli ve ölümcülleşiyor,izleyecekler için güzel bir film,iyi seyirler dileriz.

Repo Men Film izle

Repo Men izle 2010 ABD,Kanada Jude Law, Forest Whitaker, Liev Schreiber, Chandler Canterbury, Alice Braga, Carice van Houten, Liza Lapira, RZA, Sima Fisher, Ashleigh Hubbard, Lina So, filmin özeti:bir şirket tarafından yapay mekanik pahalı insan organlarını üretir,afrikadan savaştan dönen remyve jake organ nakline ihtiyaçları vardır,gereken organları alan askerler parayı ödeyemeyince kaçarlar,şirket peşlerine düşer ve baştan sona heyecanla izleyebileceğiniz nefes kesen bir film iyi seyirler dileriz.

The Matrix Revolutions Film izle

The Matrix Revolutions izle 2003 ABD Avustralya Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram, Fantastik, Gerilim, Keanu Reeves, Monica Bellucci, Hugo Weaving, Laurence Fishburne,Carrıe-Anne Moos Filmin özeti: Matrix filminin yeni bir bölümü olan revolutions değişik sahneleriyle yine heyecanı doruklara taşıyacak. Bu bölümde neo değişik bir özelliği olduğunu farkeder. neo artık hafızasıyla şifreli herşeyi kırabildiğini öğrenir ve işte olaylar bundan sonra başlar macera ve aksiyon dolu filmi izleyecek herkese iyi seyirler keyifli dakikalar…

Kazara Koca Film izle

Kazara Koca izle 2008 İngiltere,ABD Komedi, Romantik, Uma Thurman, Jeffrey Dean Morgan, Colin Firth, Lindsay Sloane, Sam Shepard, Justina Machado, Lindsey Kraft, Keir Dullea, Filmin özeti:kariyer sahibi iki sevgili evlenmeye karar verir,bayan radyo programında aşk için neler yapılabileceğini fedakarlıklarını seyircilerine anlatır.kötü niyetli başka bir genç evleneceğini duyar ve intikam planını uygulamaya başlar,zevkle izleyeceğiniz bir film,iyi seyirler.

Demir Adam 2 Film izle

Demir Adam 2 izle 2008 ABD Bilim Kurgu, Aksiyon, Gerilim, Komedi, Macera, Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Paul Bettany, Jeff Bridges, Terrence Howard, Leslie Bibb, Clark Gregg, Jon Favreau, Shaun Toub, Peter Billingsley, Tim Guinee, Bill Smitrovich, Faran Tahir, Sayed Badreya Filmin özeti:teknoloji dehasımilyarder iron man zırhın yanlış ellere geçmemesi için sırrı açıklamak istemez.orduyla paylaşması için büyük baskılar yapılır,güvendiği arkadaşlarla birleşir ve büyük güçlere karşı savaşı başlatır,nefes kesen heyecanla izleyeceğiniz film iyi seyirler.

Kızıl Uçurum Film izle

Kızıl Uçurum izle 2008 Çin Aksiyon, Dram, Macera, Savaş, Takeshi Kaneshiro, Zhao Wei, Chen Chang, Shido Nakamura, Tony Leun M.S. 208 yılında Han Hanedanı’nın son döneminde geçiyor. Çin’de Üç Krallık döneminde meydana gelen en kanlı savaş olarak bilinen Red Cliff savaşına 1 milyon asker katılmıştı.heyecan ve zevkle izleyebileceğiniz güzel bir film.

16 Aralık 2012 Pazar

İnanılmaz Örümcek Adam Film izle

İnanılmaz Örümcek Adam izle 2012 Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Gerilim, Macera, Suç Emma Stone, Stan Lee, Andrew Garfield, Sally Field, Martin Sheen, Embeth Davidtz, Denis Leary, Rhys Ifans, Chris Zylka, Irrfan Khan, film özeti:Marvel Çizgi Roman’ından esinlenerek yazılan The Amazing Spider Man filmi annesi ve babası tarafından çocuk yaşta Ben Amca ve May Teyze’ye bırakılan liseli çocuğun kim olduğunu araştırırken, Peter babasına ait esrarengiz bir çantayı keşfetmesi sonucu ailesinin ortadan kaybolmasını araştırmaya başlıyor.

Vampir Avcısı – Abraham Lincoln Film izle

Vampir Avcısı – Abraham Lincoln izle 2012 ABD Fantastik,Gerilim,Korku, Mary Elizabeth Winstead, Dominic Cooper, Rufus Sewell, Marton Csokas, Anthony Mackie, Alan Tudyk, Benjamin Walker, Jimmi Simpson, Joseph Mawle, Laura Cayouette, Robin Mcleavy, Jaqueline Fleming, Edrick Browne, Erin Wasson, Frank Brennan, Alex Lombard, filmin özeti:vampir öldüren başkan olarak yeniden yaratılan bu filmde korku,heyecanla izleyeceğiniz güzel bir film iyi seyirler.

Benim Adım Khan Film izle

Benim Adım Khan izle 2010 hindistan Dram, Romantik,biyografi, Shahrukh Khan, Kajol , Kenton Duty, Zarina Wahab, Sonya Jehan, Parvin Dabas, Christopher B. Duncan, Jimmy Shergill, Katie A. Keane, S.m. Zaheer, Sheetal Menon, Vinay Pathak, Benny Nieves, Arjun Mathur, Arif Zakaria, filmin özeti: Asperger Sendromu olan Khan, 11 Eylül olaylarından sonra sergilediği tuhaf davranışlar yüzünden tutuklanır. Terapist hastalığı yenmesine yardımcı olacaktır.heyecanla izleyeceğiniz bir film.

Açlık Oyunları Film izle

Açlık Oyunları Film izle 2012 – ABD, Josh Hutcherson, Elizabeth Banks, Jennifer Lawrence, Isabelle Fuhrman, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Wes Bentley, Stanley Tucci, Donald Sutherland, Alexander Ludwig, Toby Jones, Leven Rambin, Amandla Stenberg, Willow Shields, Lenny Kravitz, Jacqueline Emerson, Dayo Okeniyi, Jack Quaid, Rhoda Griffis, Amber Chaney, Latarsha Rose, Raiko Bowman, Ethan Jamieson, Annie Thurman, Judd Lormand, Kalia Prescott, Kimiko Gelman, film özeti:Bir zamanlar Kuzey Amerika olarak bilinen bir yerin yıkıntıları içerisinde Panem ulusu yaşamaktadır.Başkent Capitol’ün etrafında 12 bölge bulunmaktadır. Capitol şiddetli ve acımasızdır,Onların her biri her yıl yapılan Açlık oyunlarına katılmak zorundadır geçmişte yaşanan Karanlık Günler’de Capitol’e karşı düzenlenen ayaklanmalardır. Capitol, her sene Açlık Oyunları ile tüm mıntıkalara göstermekte, güç gösterisi yapmaktadır. Yarışma için her bir bölgeden yaşları 12 ila 18 arasında değişen birer erkek ve bir kız çocuğu göndermek durumundadır. heyecanla izleyeceğiniz film.

Meleklerin Payı Filmini izle

Meleklerin Payı Filmini izle 2012 – İngiltere, Fransa, Belçika dram-komedi Roger Allam, Paul Birchard, Paul Brannigan, Roderick Cowie, David Goodall, Nick Farr, Siobhan Reilly, James Casey, William Ruane, Gary Maitland, John Henshaw, Paul Do film özeti:bir grup serseri arkadaşın acı tatlı komedi hikayesini anlatıyor. Hikayeye, filmin kahramanı Robbie’nin tasviriyle başlayan Loach filmi takdire şayan bir ustalıkla daha komik hale getiriyor. dram komedi filmi tarzında izleyebileceğiniz güzel bir film.

Üç Ahbap Çavuş Film izle

Üç Ahbap Çavuş izle 2000 ABD Biyografi, Dram, Komedi, Michael Chiklis, Marton Csokas, Joel Edgerton, Evan Handler, Rachael Blake, Paul Ben-victor, John Kassir, Linal Haft, Jeanette Cronin, Anna Lise Phillips, Brandon Burke, Laurence Coy, Phillip Hinton, Lewis Fitz-gerald, Peter Callan, film özeti: Çocukken beraber büyüdükleri kilise yetimhanesine yardım etmeye çalışan 3 kafadar Moe, Larry ve Curly, kendilerini bir cinayet davasından bir televizyon şovuna uzanan bir dizi komik ve sakarlıklarla dolu maceranın içinde bulurlar.İyi seyirler.

15 Aralık 2012 Cumartesi

Öldüren Hazine Film izle

Öldüren Hazine izle 2011 – Almanya, Stephan Luca, Julia Molkhou, Fahri ögün Yardim, Friederike Kempter, Sonsee Neu, Arijana Antunovic, Hilmi Sözer, Tayfun Bademsoy, Kasem Hoxha, Philip Danne, Jean-yves Berteloot, Waldemar Kobus, Michael Gwisdek, Roberto Guerra, Komi Togbonou film özeti: Bir grubun hazine aramak için yola koyulmalarını anlatan bir film. Gerek gizemi gerek çekiciliğiyle ve de gerek kurgusuyla izlenilir kılan bir film.filmizlefull hd org iyi seyirler diler.

Cosmopolis Film izle

Cosmopolis izle 2012- Fransa, Kanada, Portekiz, İtalya Robert Pattinson, Paul Giamatti, Juliette Binoche, Jay Baruchel, Kevin Durand, Mathieu Amalric, Samantha Morton, Sarah Gadon, Emily Hampshire, Maria Juan Garcias, Paulette Sinclair, Gouchy Boy, Patricia Mckenzie, Jadyn W 28 yaşındaki milyoner Eric Packer için sıradan gibi görünen bir gün, 24 saat içerisinde hayatının çizgisini değiştirecek cehennemvari bir hal alacaktır. Oldukça uzun görünen limuziniyle Manhattan’da bir iş için “şehre” inen Packer trafikte sıkışınca, limuzinine giren insanlar bir şekilde hayatına etki edecektir.

Annem Bir Ajan Film izle

Annem Bir Ajan izle 2011 – Almanya, Alexander Radszun, Ben Braun, Claudia Hiersche, Bermhard schır. Nina Undercover gizli bir ajandır.Kız kardeşinin çocukları kendisiyle birlikte kalmaktadır. Günün birinde çocuklarla birlikte başı belaya girer. iyi seyirler.www.filmizlefullhd.org

Vincent Deniz İstiyor Film izle

Vincent Deniz İstiyor izle 2010-Almanya Karoline Herfurth, Florian David Fitz, Heino Ferch, Johannes Allmayer, Katharina Müller-elma film özeti:Genç bir adam annesinin en büyük hayalini hayata geçirmeye karar veriyor… Annesinin ölümünden sonra, çeşitli problemleri nedeniyle bir enstitüye kapatılan genç, burada tanıştığı insanlardan yardım alarak kaybettiği annesinin hayalini gerçekleştirmeye karar verir. Annesi öldüktan sonra denize karışmayı dilemiştir.harika bir film.

Stolen Film izle

Stolen izle 2012 – ABD, Nicolas Cage, Malin Akerman, Josh Lucas, Danny Huston, Mark Valley, M.C. Gainey, Sami Gayle, J.d. Evermore, Edrick Browne, Tanc Sade, Glen Warner, Felder Charbonnet, Tyler Forrest, Logan Douglas Smith, Gregory Allen Gabroy , Russell M. Haeuser, Matt Nolan, Marcus Lyle Brown, Kyle Russell Cleme film özeti: Will Montgomery yanlış giden bir silahlı soygundan sonra yakalanıp sekiz yıl hapse mahkum edilen usta bir hırsızdır. Hapisten çıkan Will suç geçmişini arkasında bırakmaya ve kendisinden iyice uzaklaşmış kızı Allison’la ilişkisini düzeltmeye kararlıdır. FBI ve eski iş arkadaşları sekiz yıl önceki silahlı soygundan çalınan 10 milyon doları Will’in sakladığını düşünmektedir. Will’in eski ortağı Vincent Allison’ı kaçırır ve 10 milyon doları fidye olarak ister.heyecanla izleyeceğiniz bir film.

Dehşet Kapanı Film izle

Dehşet Kapanı izle 2011 – ABD, Chris Hemsworth, Jodelle Ferland, Brian J. White, Richard Jenkins, Amy Acker, Jesse Williams, Fran Kranz, Kristen Connolly, Tom Lenk, Bradley Whitford, Anna Hutchison, Dan Payne, Maya massar. film özeti:Bir grup kolejli çocuk ormanda gizemli bir kabinde bir haftasonu geçirecektir.Ancak başlarına geleceklerden haberleri yoktur. tehdit ve baskılarla geçen sürükleyici bir film.iyi seyirler.

14 Aralık 2012 Cuma

Can Dostum Film izle

Can Dostum izle 2011 fransa Omar Sy, François Cluzet, Anne Le Ny, Alba Gaïa Kraghede Bellugi, Clotilde Mollet, Dorothée Brière, Audrey Fleurot, Gregoire Oestermann, Joséphine De Meaux, Dominique Daguier, Thomas Solivéres, Marie-laure Descoureaux, film özet: Geçirdiği kazadan sonra felç olan zengin aristokrat Philippe, cezaevinden çıkmış Driss’i bakıcısı olarak işe alır. Herkes Driss’in bu iş için uygun olmayacağını düşünürken, Philippe O’na inanır ve bir şans verir. Dünya dursa yan yana gelmeyecek olan bu iki karşıt dünya görüşünün çarpışmasının ve zamanla çılgın bir dostluğa dönüşmesinin, insanı derinden etkileyen hikayesi.insanı birkez daha düşündüren sürükleyici,iyi seyirler.

Kızım Büyürken Film izle

Kızım Büyürken izle
2012 – ABD Eva Mendes, Patricia Arquette, Matthew Modine, Landon Liboiron, Richard Harmon, Raini Rodriguez, Brenna O’brien, Jocelyne Loewen, Kendall Cross, Cierra Ramire film özeti bekar olan annenin kızına olan ihtiyacı verebilmek için yoğun işleriyle ve evli doktor arkadaşıyla uğraşan bekar anne rolünü canlandırıyor.bakireliğini çabucak geçip yalnız olarak ayakta kalmanın heyacanı ile hızla kadınlığa doğru büyür.zevk ve heyacanla izleyeceğiniz bir film.

Madagascar 3 Filmini izle

Madagascar 3 izle
2012 – ABD Animasyon, 3 Boyutlu, Aile, Çizgi, Çocuk, Fantastik, Komedi, Macera, Eric Darnell, Oyuncular: Ben Stiller, Chris Rock, Jada Pinkett Smith, Bryan Cranston, David Schwimmer, Frances McDormand, Andy Richter, Martin Short film özeti:sevimli hayvanlar polise yakalanmadan eve dönebilme mücadelesindeki çabaları bir sirkte çalışmaya başlamakla beraber izleyici rekorları kırarlar zevkle izleyebileceğiniz bir film.

Resident Evil 5 intikam Filmini izle

Resident Evil 5 intikam izle
2012 – ABD, 3 Boyutlu, Aksiyon, Gerilim, Korku, Paul W.S. Anderson, Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Sienna Guillory, Oded Fehr, Jason Isaacs, Aryana Engineer, Shawn Roberts, Kevin Durand, Johann Urb, Bingbi film özeti:dünyayı saran ölümcül virüslerle kahramanca savaşan efsane isim eski dostlardan aldığı yardımlarla mücadelesinde heyecanla izleyeceğiniz bir film.

Kovboy Filmini izle

Kovboy izle
Hollanda, 2012 Boudewijn Koole, Ricky Koole, Rick Lens , Susan Radder , Loek Pete filmin özeti:kimsezin olan bir çocuğun yaşam mücadelesi

2 Aralık 2012 Pazar

Bir Gün izle

Bir Gün türkçe dublaj izle
yıllardır okullarda bir gelenek vardır.senede bir defa biraraya gelmektir,iki sevgilinin yılda bir kez buluşmasının öyküsünü anlatan romantik bir filmdir.
Romantik Filmler

Cadılar Bayramı’nı Kurtaran Köpek izle

Cadılar Bayramını Kurtaran Köpek türkçe dublaj izle
cadılar bayramını güzel ve tatlı bir köpeğin kurtaracağını kim tahmin edebilir ki. bol komedi ve aksiyon dolu filmi izleyecek herkese iyi seyirler keyifli dakikalar…
Komedi Filmleri Yabancı Filmler